Witamy w przedszkolu 345

Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Nr 345. W Zespole Szkolno - Przedszkolnym Nr 2. 01-384 Warszawa, ul. Brygadzistów 18. Telfax 22 664 92 46. E-mail sekretariatprzedszkole345.waw.pl. Witamy w naszym przedszkolu!

OVERVIEW

This web page przedszkole345.waw.pl currently has an average traffic classification of zero (the smaller the superior). We have audited zero pages inside the website przedszkole345.waw.pl and found one website associating themselves with przedszkole345.waw.pl.

PRZEDSZKOLE345.WAW.PL RANKINGS

This web page przedszkole345.waw.pl has seen variant amounts of traffic until the end of the year.
Traffic for przedszkole345.waw.pl

Traffic ranking (by month) for przedszkole345.waw.pl

Traffic ranking by day of the week for przedszkole345.waw.pl

Dzielnicowe Biuro Finansów Oświaty Bemowo m. st. Warszawy

Jest jednostką budżetową miasta stołecznego Warszawy, utworzoną do obsługi finansowo-księgowej. I administracyjnej szkół i placówek oświatowych funkcjonujących na obszarze Dzielnicy Bemowo m. Prowadzimy rachunkowość zgodnie z przyjętymi zasadami rachunkowości, opracowujemy na wniosek dyrektorów szkół i placówek oświatowych projekty planów finansowych oraz ich zmiany. Witamy w serwisie DBFO Bemowo. Dzielnicowego Biura Finansów Oświaty Bemowo.

WHAT DOES PRZEDSZKOLE345.WAW.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of przedszkole345.waw.pl Mobile Screenshot of przedszkole345.waw.pl Tablet Screenshot of przedszkole345.waw.pl

PRZEDSZKOLE345.WAW.PL HOST

Our web crawlers identified that a single root page on przedszkole345.waw.pl took one thousand nine hundred and forty-eight milliseconds to stream. Our parsers could not detect a SSL certificate, so our web crawlers consider this site not secure.
178.255.42.139

I caught that this domain is utilizing the Apache/2 operating system.

Witamy w przedszkolu 345

DESCRIPTION

CONTENT

This web page przedszkole345.waw.pl states the following, "Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Nr 345." Our analyzers saw that the webpage also stated " W Zespole Szkolno - Przedszkolnym Nr 2." The Website also said " Telfax 22 664 92 46."

SUBSEQUENT WEB SITES

Aktualności

Zapraszamy do naszego przedszkola - powierz nam swój skarb. Z okazji zbliżających się wakacji życzymy Wszystkim. Dzieciom rozpoczynającym naukę w szkole życzymy samych sukcesów na kolejnym szczeblu edukacji.

O nas - przedszkole35

Samorządowe Przedszkole nr 35 z Oddziałami Integracyjnymi im. Przedszkole zostało otwarte 1 września 1984 roku. Znajduje się z dala od zgiełku ruchliwych ulic, otoczone dużą ilością zieleni. Posiada własny, duży i bezpieczny ogród. Nasza placówka jest miejscem, w którym wychowujemy, uczymy. Dzieci naszego przedszkola są świadome przynależności narodowej poprzez ukierunkowane działania wychowawczo- dydaktyczne.

szkolnastrona - Przedszkole 352 w Warszawie - Przedszkole nr 352 w Warszawie -

Kampania Sześciolatku witaj w szkole. Przedszkole nr 352 w Warszawie. Z TEJ OKAZJI SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO BIBLIOTEKI. Z UŻYCIEM RÓŻNYCH TECHNIK PLASTYCZNYCH.

Przedszkole nr 366

Regulamin korzystania z placu zabaw. Zasady przyprowadzania i odbierania dzieci.

WITAMY SERDECZNIE NA STRONIE INTERNETOWEJ PRZEDSZKOLA PROMYK GOCŁAWIA.